Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ - pierwsza ocenzurowana piosenka w III RP

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Firma: TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ
Powiat: m. Warszawa
Email: akaminska@swps.edu.pl
Strona www: https://kazik.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2020.08.01
ważne do: 2021.07.27
wyświetleń: 44

Szczegóły oferty:

Piosenka Kazika Staszewskiego " Twój ból jest lepszy niż mój " , która ukazała się w maju 2020 roku nawiązuje do wydarzeń z 10 kwietnia 2020 roku kiedy to w 10 rocznicę katastrofy smoleńskiej kaczor dyktator pomimo obostrzeń wprowadzonych przez PiSlamskie władze ( a więc przecież przez samego kaczora dyktatora i jego bandę) a wynikających z panującej w kraju epidemii koronawirusa udał się wraz z grupą conajmniej kilkunastu swoich pisowskich kundelków na cmentarz aby uczcić pamięć ofiar tej katastrofy. Złamali oni tym samym prawo tworząc nielegalne zgromadzenie powyżej dwóch osób a ponadto i co jest w sprawie tej piosenki najważniejsze , mieli oni swobodny wstęp na cmentarz pomimo zamknięcia go z powodu tejże epidemii dla normalnych ludzi.

Nikt z tej PiSlamskiej chamskiej hołoty nie został ukarany przez Policję mandatem ( pomimo tego, że Policja potrafiła karać normalnych ludzi nawet kilkutysięcznymi mandatami za dużo mniejsze " przewinienia " przeciwko obostrzeniom epidemiologicznym ) a wprost przeciwnie Policja Państwowa ( oczywiście na polecenie PiSlamskich władz ) tłumaczyła , że była to uroczystość państwowa a więc niby zwolniona z prawnych obostrzeń.

Świadczy to o bucie , arogancji , chamstwie i poczuciu wyższości PiSlamskiego reżimu nad resztą społeczeństwa oraz o pogardzie dla ludzi gorszego sortu jak nazwał kiedyś część społeczeństwa kaczor dyktator. PiSlamska banda uważa się tym samym za nadzwyczajną kastę ludzi , której prawo nie dotyczy , mogącą pogardzać społeczeństwem , któremu teoretycznie ma służyć.

 

Jest to pierwsza zakazana piosenka w III Rzeczypospolitej ( niemal jak zakazane piosenki za okupacji niemieckiej podczas II Wojny Światowej ) i która podległa już cenzurze ( jak za reżimu komunistycznego do 1989 roku ) w Programie 3 Polskiego Radia gdy PiSowski aparatczyk ( jak kiedyś PZPRowski za komuny ) zarządzający tym programem zarządał od dziennikarzy muzycznych programu usunięcia tej piosenki z listy przebojów 3 Programu którą wygrała podczas 1998 notowania tej listy aby nie narazić się kaczorowi dyktatorowi czy siepaczom z jego otoczenia , którzy nie mają nawet za 12 groszy poczucia humoru , dystansu do siebie i chociaż odrobiny krytycyzmu i mogliby wywalić go na zbity pysk z funkcji za puszczanie tej " antykaczystowskiej " piosenki w radiu.

Po wygraniu przez tą piosenkę tego notowania PiSlamskie władze radia ze strachu ( prawdopodobnie popuszczając w majtki ) przed gniewem kaczorka dyktatorka i obawą o utratę posady unieważniły to głosowanie i notowanie listy pod pozorem złamania regulaminu którego lista nie miała i manipulowania liczeniem głosów i usunęły informacje o tym notowaniu ze strony internetowej radia.

 

PIOSENKA DOSTĘPNA NA YouTube POD TYM LINKIEM ( kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0 

lub

KLIKNĄĆ Wideo NAD ZDJĘCIEM I URUCHOMIĆ.

 

Piosenka pochodzi z najnowszej płyty Kazika " ZARAZA " ( okładka płyty na drugim zdjęciu - kliknąć na nie aby powiększyć ) którą można kupić w sklepie muzycznym wytwórni płytowej SP RECORDS na różnych nośnikach ( CD , winyl , kaseta ) wraz z różnymi gadżetami ( np. koszulki ).

 

WEJŚCIE DO SKLEPU PO PRZEZ TEN LINK ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://sprecords.pl/

 

Jeżeli chcesz uzyskać DARMOWĄ możliwość korzystania z tej piosenki ( grania na imprezach , przesyłania , nagrywania , publikowania itp. ) bez opłat wynikających z prawa napisz prośbę po przez formularz kontaktowy , który pojawi się po kliknięciu w słowo Kontakt nad zdjęciem.

 

PAMIĘTAJCIE !!!

 

WASZ  BÓL ( z powodu PiSlamskiej zarazy ) JEST  LEPSZY  NIŻ  MÓJ 

 

( trzecie zdjęcie - kliknąć na nie aby powiększyć )

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3